محل تبلیغات شما

لوارا پمپ تولید کننده سیستم های پمپ هیدرولیک است. پمپ های آب و شیمیایی را برای مصارف خانگی ، صنعتی و کشاورزی تولید می کند. آخرین محدوده آن شامل پمپ ها و کنترل های سبز با راندمان بالا است.

 

درباره لوارا


لوارا بخشی از شرکت Xylem ، یک شرکت چند ملیتی است که از طریق سبد 40 مارک مختلف در 150 کشور جهان در صنعت آب فعالیت می کند. این مرکز در سال 1968 در مونتچیو مگیگیور ، در نزدیکی ونیز در ایتالیا تأسیس شد ، جایی که هنوز هم دفتر مرکزی آن مستقر است. در ساختمانی که توسط معمار رنزو پیانو طراحی شده است.

محصولات لوارا به دلیل استفاده زیاد از فولاد ضد زنگ در محصولاتشان - طراحی شده برای حفظ آلودگی آب ، مشخصه ای دارند. همراه با استفاده از آنها از تکنولوژی جوشکاری لیزر ، لوارا پمپ حتی برای کاربردهای سنگین حتی با مواد شیمیایی سنگین نیز مناسب هستند.

 

پمپ های لوارا


ما در London Pumps طیف کاملی از محصولات لوارا را از پمپ های آب گرفته تا تقویت کننده پمپ ها و رگ های انبساطی موجود می کنیم.

می توانید با یکی از اعضای تیم ما صحبت کنید تا با تماس با شماره 028306500 دریابید که کدام پمپ مناسب شماست. 

 

جهت مشاهده محصولات دیگر و همچنین اطلاع از لیست قیمت لوارا پمپ روی لینک روبرو کلیک نمایید.www.Bamintahvie.com

 

کاربردهای معمولی پمپ های لوارا

 

گمانه / خوب
پمپ های چاهک می تواند کاربردهای مسی و شهری داشته باشد. نمونه هایی از قبیل آتش سوزی ، افزایش فشار و کاهش آب های زیرزمینی. پمپ های موجود در محدوده Lowara از 4 "شروع می شوند. حداکثر عمق غوطه وری: 350 متر.

سیستم های خنک کننده
اگر سیستم خنک کننده ، ماشین لباسشویی های صنعتی را نصب می کنید و در غیر این صورت مایع خنک کننده ها و روان کننده ها را پمپاژ کرده و انتقال می دهید ، به پمپ زیر آب احتیاج دارید. Lowara طیف کاملی از پمپ های غوطه وری را برای رفع نیاز شما ارائه می دهد.

حفاظت در مقابل آتش
کپسول های آتش نشانی در اکثر ساختمانهای مسی نصب شده اند اما همان سطح حفاظتی را که مجموعه های آبپاش انجام می دهند ارائه نمی دهند. آبپاش های Lowara Hydroquench به صورت خودکار در صورت بروز آتش سوزی فعال می شوند ، مطابق با استانداردهای BS عمل می کنند و قادر به فعال کردن سیستم های اخطار خارجی هستند.

 

فواره ها و نمایش آب
لوارا پمپ
 در بسیاری از معروف ترین چشمه های جهان استفاده می شود. در واقع ، چشمه دادگاه ویتلی در Worcestershire از پمپ Lowara استفاده می کند. پمپاژ آب 35 متر در هوا ، چشمه ویتلی دیوان دومین کشور بزرگ است. پمپ های چشمه Lowara می توانند به شما در ایجاد نمایشگرهای عالی آب کمک کنند. پمپ هایی که ما برای این منظور توصیه می کنیم: دمنده هوا ، پمپ های CP ، پمپ های BG و پمپ های AG / AV هستند.

گردش آب گرم
پمپ های گردشی اغلب برای گردش آب گرم خانگی مورد استفاده قرار می گیرند ، گرچه اغلب برای سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع نیز استفاده می شوند. پمپ های آب داغ لوارا پمپ می تواند به شما در کاهش هدر رفت با کمک به تهیه آب داغ فوری در صورت نیاز ، کمک کند. پمپ هایی که ما برای این منظور توصیه می کنیم پمپ های گرداننده روتور مرطوب و پمپ های درون خط هستند. ما همچنین اتحادیه های لوله و فلنج های مورد نیاز برای اتمام کار را انبار می کنیم.

انتقال شیمیایی سبک
اگر می خواهید ماشین های شستشوی تجاری و یا سیستم های شستشو برای صنایع غذایی را لوله کشی کنید ، به پمپ مناسب برای انتقال مواد شیمیایی سبک - پمپ پروانه ای باز نیاز دارید. آنها می توانند مایعات با ویسکوزیته متوسط ​​و پرخاشگری شیمیایی سبک را منتقل کنند.

تقویت فشار
فشار کم آب می تواند در اثر عوامل زیادی از جمله ارتفاع خاصیت ، تقاضای زیاد در زمان اوج ، تأسیسات پمپاژ ضعیف یا شرکت تأمین کننده آب باعث کاهش فشار تأمین شود. یک پمپ تقویت فشار لوارا می تواند با افزودن فشار به جایی که شما به آن نیاز دارید ، در حل مسایل تجاری و مسی کمک کند. پمپ هایی که برای این منظور توصیه می کنیم پمپ های چند مرحله ای افقی ، سانتریفیوژ مکش انتهایی ، محیطی و عمودی هستند. ما همچنین مجموعه های تقویت کننده و واحدهای تحت فشار را برای تکمیل این موارد ذخیره می کنیم.

برداشت آب باران
برداشت آب می تواند میزان متوسط ​​مصرف آب خانواده را در حدود 66m³ کاهش دهد. با ذخیره آب باران ، می توان از آن برای مصارف شامل شستشوی توالت ، لباسشویی ، باغ ، شستشوی ماشین و نظافت عمومی استفاده کرد. در اینجا شما نیاز به پمپ دارید که کارآمد و قابل اطمینان باشد - زیرا ثابت کردن پمپ در این سیستم ها ، پس از راه اندازی ، می تواند مشکل باشد.

به همین دلیل ما پمپ های لوارا را توصیه می کنیم. کیت های برداشت آب Lowara اجازه می دهد تا مقادیر زیادی از آب مخزن ذخیره سازی خود را به هر قسمت از خانه خود پمپ کنید. با دامنه باران سازگار با محیط زیست آنها در مصرف آب ، پول و صرفه جویی در ذهن خود صرفه جویی می کنید.

انتقال مواد جامد
پمپ های گریز از مرکز End Suction برای پمپاژ مخلوط مایعات و جامدات قابل استفاده است. کاربردهای معمول پمپاژ فاضلاب ، زباله های سمی ، لجن کشاورزی و صنعتی است. هر نوع زباله خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاص خود را دارد و به سیستم پمپاژ متفاوتی احتیاج دارد - اگرچه همه آنها نوعی پمپ گریز از مرکز پایان مکش هستند.

زهکشی غوطه وری
پمپ های زهکشی غوطه وری از تخلیه مناطق آب گرفتگی (داخل خانه یا خارج از منزل) گرفته تا خالی کردن مخازن ، حوضچه ها یا مخازن و پمپاژ مایعات حاوی مواد ساینده استفاده های بسیاری کرده است. راه حل های صنعتی و مسی در محدوده لوارا پمپ در دسترس هستند. هنگام مکالمه حتما از پمپ های زهکشی غوطه وری ما سؤال کنید.

زباله های زیر آب
پمپ های زباله زیر آب لوارا را می توان برای خالی کردن زهکشی ها ، مخازن و مخازن و همچنین برای رفع انسداد سیستم فاضلاب هنگام وقوع مواد جامد معلق استفاده کرد.

استخرهای شنا
از دمنده های هوای Lowara و پمپ های AV / AG بیشتر برای گردش آب در استخرهای شنا ، نمایش آب و فواره ها استفاده می شود (به بخش چشمه ها نیز مراجعه کنید). واحد اندازه گیری نیرو قدرت اسب است اما ممکن است بخواهید به مقدار آب مورد نیاز در گردش در هر ساعت نگاه کنید.

فاضلاب
مینی بوس ها و ایستگاه های آب مایکروویو برای پمپ کردن پساب خانگی (به استثنای زباله توالت) در مواقع امکان تخلیه گرانش طبیعی استفاده می شود. مینی بوس ها را می توان در داخل خانه در سطح کف نصب کرد یا در بتن دفن کرد.

انتقال آب
پمپ های گریز از مرکز انتهایی دارای طیف گسترده ای از کاربردها هستند. متداول ترین آنها توزیع آب برای ساختمانهای مسی (تقویت فشار ، استخر ، تهویه هوا) کشاورزی (آبیاری) و تأسیسات صنعتی (به عنوان مثال تصفیه آب) است.

 

ما همچنین طیف گسترده ای از لوازم جانبی لوارا پمپ ، از جمله موتورهای جایگزین و کشتی ها را ذخیره می کنیم.

 

جهت مشاهده محصولات دیگر و همچنین اطلاع از لیست قیمت لوارا پمپ روی لینک روبرو کلیک نمایید.www.Bamintahvie.com


لوارا های ,پمپ ,، ,آب ,لوارا ,ها ,پمپ های ,می کنیم ,لوارا پمپ ,استفاده می ,می تواندمنبع

بهره برداری و نگهداری پمپ لوارا

انواع پمپ های آب لوارا برای ساخت و ساز

محصولات شرکت لوارا

لوارا پمپ

پمپ لوارا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پیشبینی سوالات فیزیک کنکور98 سه سوته خرید کن تحویل بگیر بهترین سایت اپکس دات آی آر هانی مانی لوکس فروش قیمت ریموت کنترل ساگا معرفی کالا فروشگاهی اینجا همه چی هست navakhefaz