پمپ های آب لوارا معمولاً در سایت های ساختمانی برای آبگیری از آب یا از بین بردن تجمع آب اضافی استفاده می شوند. آب به دلیل باران شدید و یا از یک میز آب زیاد ایجاد می شود و پمپ ها به شما امکان می دهند آب را به سرعت جابجا کنید تا به حداقل برسد خرابی را کاهش دهد.

پمپ های آب لوارا مناسب برای این کاربرد در دو نوع اصلی وجود دارد و می توانند برقی ، گازدار ، هیدرولیک یا دستی باشند.

 

انواع پمپ آب لوارا


دو نوع اصلی پمپ آب لوارا وجود دارد: جابجایی گریز از مرکز و مثبت. هر دو نوع برای انتقال آب از یک مکان به مکان دیگر به طور مداوم طراحی شده اند.


پمپ آب گریز از مرکز از یک پروانه چرخان برای انتقال آب به داخل پمپ و فشار جریان دبی استفاده می کند. پمپ های آب گریز از مرکز در انواع مختلفی از جمله مدل های استاندارد ، زباله و غوطه وری قرار می گیرند.

تمام مایعات را می توان با استفاده از پمپ های آب لوارا گریز از مرکز ، حتی آنهایی که ویسکوزیته کم دارند پمپ لوارا کردند. این پمپ ها به خوبی با مایعات نازک کار می کنند و سرعت بالایی دارند.

پمپ های آب جابجایی مثبت ، جریان ثابت را از طریق انقباض مکانیکی و گسترش دیافراگم انعطاف پذیر فراهم می کنند. از پمپ های جابجایی مثبت در بسیاری از صنایع استفاده می شود که مایعات با گرانروی بالا را کنترل می کنند و در آنجا مواد جامد حساس وجود دارند. آنها برای برنامه هایی که نیاز به ترکیبی از جریان کم و فشار زیاد دارند توصیه می شود.


ملاحظات پمپ های آب لوارا گریز از مرکز


پمپ های گریز از مرکز علاوه بر آبگیری از آب ، در بسیاری از برنامه های ساخت و ساز و سیستم آب استفاده می شود. آنها برای پمپاژ منابع آب در ساختمانها کار می کنند و با سیستم های پنوماتیک سازگار هستند و در جایی که نیازی به بالابر مکش نباشد.

همچنین از آنها برای پمپاژ آب از چاه های خانگی و تقویت فشار در خطوط ورودی آب استفاده می شود. پمپ های گریز از مرکز می توانند منبع فشار مداوم برای سیستم های آتش نشانی باشند ، و می توانند به عنوان پمپ های ریخته گری در تنظیمات عمودی یا افقی خدمت کنند.

پمپ های گریز از مرکز مستعد چندین مشکل رایج هستند. برای جلوگیری از گرمای بیش از حد ناشی از جریان کم ، ممکن است برخی از پمپ لوارا نیاز به مایع چرخشی داشته باشند.

پمپ های گریز از مرکز باید پر شده باشند یا با مایع پمپ شده پر شوند تا به درستی کار کنند. هنگامی که سر مکش مثبت یک سیستم برای پمپ لوارا انتخابی خیلی کم باشد ، می تواند منجر به کاویتاسیون شود ، شرایطی که حباب هوا در نزدیکی پروانه تشکیل می شود و منجر به ایجاد موج های شوک در داخل پمپ می شود. سرانجام ، سایش پروانه پمپ توسط مواد معلق معلق در مایع بدتر می شود.
ملاحظات پمپ های جابجایی مثبت
پمپ های آب جابجایی مثبت ، که بعضا پمپ های چرخشی نیز نامیده می شوند ، به دلیل این که هوا را از خطوط خارج می کنند بسیار کارآمد هستند و در نتیجه نیاز به خونریزی هوا را از بین می برند. این پمپ ها همچنین برای مقابله با مایعات با گرانروی بالا موثر هستند.

اشکال اصلی پمپ های جابجایی مثبت این است که به یک پمپ لوارا بسیار کوچک بین پمپ لوارا چرخان و لبه بیرونی واحد احتیاج دارند. در نتیجه چرخش باید با سرعت بسیار کند انجام شود. در صورت بهره برداری از پمپ با سرعت های بالاتر ، مایعات می توانند از بین بروند و در نهایت بهره وری پمپ آب لوارا را کاهش دهند.

مشخصات و مشخصات پمپ آب لوارا


در انتخاب پمپ آب لوارا برای ساخت و ساز چندین فاکتور مهم وجود دارد:

قدرت - از جمله سرعت جریان و اسب بخار
مواد-مقاوم در برابر آب و هوا مورد نیاز برای برنامه های در معرض
نوع موتور / نوع سوخت: برقی ، گاز ، دیزل ، هیدرولیک ، یا کتابچه راهنمای کاربر
دشارژ سر کل یا حداکثر توان پمپ ، مناسب برای برنامه مورد نظر

 

لیست قیمت پمپ لوارا در لینک روبرو : لوارا