محل تبلیغات شما

پمپ لوارا ایتالیا یکی از بزرگترین تولید کنندگان پمپ در جهان می باشد. که گسترده رنج محصولات این شرکت سبد کاملی از نیازهای سیالات در صنایع مختلف را پوشش می دهد. پمپ های تولیدی این شرکت با بالاترین کیفیت و با کاربری های همچون پمپ لوارا خانگی(Lowara Domestic Pumps) ، پمپ لوارا صنعتی ، پمپ لوارا استیل صنایع غذایی و دارویی ، پمپ لوارا لجن کش و  لوارا کف کش ، پمپ های مورد نیاز در صنایع آب و فاضلاب و انواع تجهیزات وابسته به آن است.

 

انواع پمپ لوارا

 

پمپ های جتی لوارا جهت انتقال آب به صورت زمینی استفاده می شوند، جنس این پمپ ها از چدن و استیل بوده و پروانه های آنها از نوریل، برنج یا استیل می باشد. سری BGM در این نوع دسته بندی قرار می گیرند که از نوع استیل می باشند.

از مزایای پمپ جتی لوارا می توان به خاصیت خود مکش بودن آن اشاره کرد که اغلب جهت استفاده در مصارفی که ورودی آب پمپ، کم فشار می باشد، به کار می رود که یک از بهترین گزینه ها برای ویلا ها می باشد.

پمپ های تک پروانه لوارا پمپ های سانتریفیوژی هستند که در مصارف خانگی کوچک و متوسط استفاده می شوند و در صورت اتصال به منبع های تحت فشار، یک سیستم فشار قوی را به وجود می آورند. این نوع از پمپ آب معمولا به سری های CO,NSCE,ESHE تقسیم بندی می شود.

پمپ آب لوارا طبقاتی افقی و پمپ آب لوارا طبقاتی عمودی نیز از نوع پمپ های سانتریفیوژی هستند که پوشش آن ها به دو قسمت تقسیم شده است. این نوع پمپ ها با پمپ های مکنده متفاوت هستند چراکه  نازل مکنده، نازل تخلیه و روکش، همگی در یک بخش قرار گرفته اند. سری HM و  SV در این دسته بندی ها قرار می گیرند.

لازم به ذکر است به دلیل اینکه شرکت لوارا پمپ محیطی کوچک تولید نمی کند پمپ های خانگی کوچک که در بازار با این نام عرضه می شوند همگی غیر اصل و تولید چین هستند.

 

جهت مشاهده لیست قیمت پمپ آب لوارا ،  قیمت پمپ شناور لوارا ، لوارا روی لینک روبرو کلیک نمایید.www.bamintahvie.com


لوارا پمپ ,های ,لوارا ,آب ,ها ,، ,پمپ های ,پمپ لوارا ,، پمپ ,پمپ آب ,این نوعمنبع

بهره برداری و نگهداری پمپ لوارا

انواع پمپ های آب لوارا برای ساخت و ساز

محصولات شرکت لوارا

لوارا پمپ

پمپ لوارا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروش ترازو اورجینال تم کالا فروشگاه معرفی اجناس ارزان Randyrnq03 homepage درس خوان 4 خدماتی خرید اینترنتی قطعات بیل مکانیکی Pc600 انتخاب رشته کنکور سراسری اعتبار سنجی مرجع اطلاعات عمومی