هنگامی که راندمان سیستم های لوله کشی و سیستم های HVAC به حداکثر می رسد ، صاحبان ساختمان صرفه جویی در هزینه و انرژی و عملیاتی را متوجه می شوند.

 

یک فرد متوسط ​​از کار درونی ساختمانهایی که اشغال می کند بی اطلاع است. از نظر سیستم های مدیریت آب ، هنگامی که او یک دسته ، شیر آب یا یک دستگیره را لمس می کند ، پمپ آب لوارا او انتظار یک واکنش - خواه حرکت آب یا تغییر دمای هوا را داشته باشد - بدون اینکه فکر کند چطور اتفاق می افتد. .

پشت دسته های شیر آب و منافذ هوا سیستم هایی یکپارچه هستند که این اقدامات روزمره را ممکن می سازند.

در حالی که تجهیزات ممکن است متفاوت باشد ، سیستم های لوله کشی و HVAC آناتومی یک ورزشکار را تقلید می کنند. همانطور که در مورد یک ورزشکار صادق است ، تناسب اندام نیز مهم موفقیت است. در دنیای ساختمان های تجاری ، موفقیت بر حداکثر کارایی سیستم های مدیریت آب پیش بینی می شود.

هنگامی که راندمان سیستم های لوله کشی و سیستم های HVAC به حداکثر می رسد ، صاحبان ساختمان صرفه جویی در هزینه و انرژی و عملیاتی را متوجه می شوند. از طریق نگهداری فصلی و بهترین روشها در مورد پمپ های آب می توان بهینه سازی کارایی را بدست آورد.

 

پمپ ها: قلب سیستم


مقایسه ساختمان ها با ورزشکاران به برجسته سازی نقش پمپ لورا کمک می کند. سیستم های لوله کشی و HVAC مانند سیستم های گردش خون و تنفس در انسان با حمل آب گرم و خنک کننده برای رفع نیازها و خواسته های سرنشینان کار می کنند.

پمپ لوارا ها قلب این عملیات هستند و آب را به آنجا که لازم است می فرستند.

در یک ساختمان تجاری ، پمپ ها عملکردهای مختلفی را ارائه می دهند:

 

آسایش محیطی: آب کارآمدترین وسیله برای گرم کردن یا خنک کننده ساختمان و اطمینان از راحتی سرنشینان است.

سیستم های HVAC مبتنی بر آب به کاهش هزینه ها و ایجاد انعطاف پذیری برای تغییرات در ساختمان های بعدی کمک می کند. گرچه ممکن است نیاز به سرمایه گذاری مقدماتی بیشتری داشته باشد ، اما کمترین هزینه چرخه عمر را ارائه می دهند.


تأمین آب آشامیدنی: ممکن است برای تأمین آب کافی برای همه قسمتهای ساختمان نیاز به پمپ ها باشد. سیستم های پمپاژ تقویت فشار می توانند بدون در نظر گرفتن زمان روز و تقاضا روی سیستم ، اطمینان حاصل کنند که فشار کافی در همه دستگاه های نیاز به آب وجود دارد.


دفع فاضلاب: ساختمانها دو نوع فاضلاب تولید می کنند: فاضلاب طوفان و فاضلاب بهداشتی. نوع ساختار و محل ساختار نسبت به طوفان شهری و فاضلاب بهداشتی به تعیین اینکه آیا فاضلاب نیاز به پمپاژ یک ساختمان دارد کمک می کند.

نگهداری مناسب پمپ لوارا های فاضلاب بسیار مهم است ، زیرا سیلاب بسیار مخرب و مخرب است.


بازیابی انرژی: بازیابی گرما اصطلاحی است که برای توصیف ضبط و استفاده مجدد از انرژی که به طور عادی از بین می رود ، استفاده می شود. انرژی به دست آمده از منابع گرمای زباله می تواند هزینه سوخت را هنگام استفاده برای پیش گرم کردن آب گرم کاهش دهد.


فرصت های استفاده مجدد: از آب قابل احیا و آب خاکستری می توان برای کاهش میزان آب آشامیدنی مصرفی یک ساختمان استفاده کرد. آبهای خاکستری جمع آوری شده از دوش ، وان ، حمام و چشمه های آشامیدنی با استفاده از حداقل درمان می توانند برای آبیاری استفاده شوند.


علاوه بر این ، سیستم های مبتنی بر آب کمترین میزان انتشار دی اکسید کربن از تمام فن آوری های تهویه فضای موجود را تولید می کنند. آنها با تسهیل بازیابی انرژی و استفاده مجدد از آب ، به کاهش مصرف کلی آب کمک می کنند ، که می تواند برای مناطقی که کمبود آب را تجربه می کنند ، بسیار مهم باشد.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات لوارا در لینک روبرو : لوارا

 

بررسی و نگهداری پمپ لوارا


مانند هر ساختاری ، بررسی های معمول و بیولوژیکی یا مکانیکی و روتین لازم است تا اطمینان حاصل شود که همه قطعات از نظر کارایی مطلوبی هستند و در کارآمدترین آنها کارایی دارند.

یک ورزشکار با استخوان شکسته نمی تواند در اوج خود عمل کند. همین مورد در مورد سیستم های لوله کشی و HVAC نیز صادق است. سرویس منظم تجهیزات می تواند به رفع نقص و ناکارآمدی ها کمک کند.

بنابراین ، در برنامه ای قرار بگیرید (به ستون های فرعی مراجعه کنید) و یک متخصص را برای کمک به رفع مشکل وارد کنید.

 

سایدبار: پاییز ، تعمیر و نگهداری پمپ لوارا زمستانی


پمپ های آب گرم لوارا HVAC آب داغ را در یک ساختمان گردش می کند و آن را در نقاط استراتژیک به هوای گرم تبدیل می کند. قبل از فصل گرما ، موارد زیر را بررسی کنید:

مهر و موم های مکانیکی.
بلبرینگ
همسران و هم ترازی شافت.
کیفیت آب (pH و وضوح).
 

سایدبار: تعمیر و نگهداری پمپ لوارا بهار و تابستان


پمپ لوارا های فاضلاب و فاضلاب بهداشتی: قبل از بهار پمپ های آب طوفان را بازرسی کنید که به طور معمول شروع فصل طوفان است. بسیاری از این ها پمپ های مخزن غوطه وری هستند که در یک حوضچه غوطه ور می شوند و در نتیجه بازرسی دشوار است. حتماً کنترل سطح را که پمپ لوارا را فعال می کند ، آزمایش کنید.


پمپ لوارا های آب سرد HVAC: پمپ های آب خنک شده آب سرد شده را در یک ساختمان در گردش کرده و آن را به نقاط خنک شده در نقاط استراتژیک تبدیل می کنند. قبل از فصل سرما ، بررسی کنید:

مهر و موم های مکانیکی برای نشت. اگر نشتی تشخیص داده شد ، مهر و موم را جایگزین کنید.
روغن کاری و دما تحمل.

فواصل روغنکاری و نوع و درجه روان کننده می تواند متفاوت باشد. برای استفاده صحیح از کتابچه های محصول م کنید. درجه یاتاقان را می توان با استفاده از سنسورهای مادون قرمز دستی نگه داشت. درجه حرارت را در فواصل عملیاتی معمولی اندازه گیری کنید تا سنبله ها قابل سنجش و خرابی های احتمالی باشند


تراز پمپ و موتور محور برای جلوگیری از ساییدگی ناهموار کوپلینگ. علائم سایش ناهموار شامل شمعهای تراشیده شده از لاستیک در زیر آویزهای انعطاف پذیر است. اگرچه تراز شفت را می توان با یک لبه مستقیم بررسی کرد ، اما یک سیستم تراز لیزری توصیه می شود.
کیفیت آب. بررسی pH و وضوح آب برای اطمینان از بالاترین کیفیت آب بسیار مهم است.
 

سایدبار: تعمیر پمپ لوار در طول سال


پمپ های آب لوارا قابل حمل از مهمترین پمپ لوارا های یک ساختمان هستند. در صورت پایین آمدن ، ممکن است کل ساختمان بدون آب باشد و برای اشغال نامناسب باشد. خبر خوب این است که اکثر سیستم های پمپ تقویت کننده فشار با پشتیبان کامل یا جزئی طراحی شده اند.

پمپ لوارا های تقویت کننده فشار به طور مرتب برای اطمینان از وضعیت مناسب کار خود ، مرتباً استفاده می کنند. مانند پمپ لوارا های گرمایش آب گرم و گرم ، از نشت مهر و موم های مکانیکی ، سایش بلبرینگ و تراز اتصال ضعیف بررسی کنید.

 

فرصت های صرفه جویی در مصرف انرژی پمپ لوارا


موتورهایی که شرکت پمپ لوارا ها را هدایت می کنند هنگام کار مقدار قابل توجهی برق مصرف می کنند. در بیشتر موارد ، استفاده از یک درایو با سرعت متغیر می تواند با تطبیق بهتر عملکرد پمپ با نیازهای سیستم ، در مصرف انرژی صرفه جویی کند.

پس انداز بستگی به نوع سیستم پمپاژ ، هزینه برق و ساعات کار دارد. با گذشت زمان ، عملکرد پمپ لوارا از ساییدگی و پارگی طبیعی تخریب می شود و جایگزینی ممکن است از هزینه های مرتبط با افزایش طول عمر تجهیزات از طریق سرویس سودمند باشد.


پمپ لوارا های امروزه بهره وری پیشرفته هیدرولیک و کنترل یکپارچه را با درایوهای با سرعت متغیر ارائه می دهند که باعث بهبود راندمان و کمک به صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات لوارا در لینک روبرو : لوارا